معرفی سایت و کتاب

 

 

در این کتاب؛ شرح عملیاتهایی که احمد متوسلیان  و لشکر محمد رسول الله (ص) انجام داده است آورده شده و نیز؛ از شهدای بسیاری از جمله شهید یزدانی هم در قسمتهای مختلف خاطراتی نقل شده.

 

 تصویر پشت جلد کتاب همپای صاعقه به نویسندگی آقایان بابایی و بهزاد

 

همچنین کتاب معرفت امام عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف معرفی میشود که بسیار عالیست. پیشنهاد میکنم اگر هیچ کتابی نخوانده اید این کتاب را بخوانید. به نویسندگی سید محمد بنی هاشمی

 این کتاب را بخوانید. جان من بخوانید.

 

 

سایتها و وبلاگهای مربوط به شهیدان

 

پایگاه اینترنتی ساجد(سایت جامع دفاع مقدس)

چهار دیپلمات(جاویدالاثر حاج احمد متوسلیان)

بچه های قلم

راهیان نور

شهید تجلایی

آوینی

آوینی

حاج احمد

حاج احمد متوسلیان

به یاد شهدا

 

سایت معرفی سایتهای مربوط به شهدا

 

برای شادی روح شهیدان مخصوصاً شهدای عرفه

اللهم صل علی محمد و ال محمد وعجل فرجهم...

 

/ 6 نظر / 178 بازدید

باتشکر از زحماتتئن

نامه های باز

با سلام این بار وبلاگ نامه های باز تیم فنز پرشین بلاگ با حمایت سایت پرشین بلاگ ، پنجمین دوره ازمسابقات نامه های باز را برگزار می کند . با توجه به نزدیک شدن به هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد وخاطره 8 سال دفاع مقدس از مرز و بوم کشور ایران توسط سربازان غیور ملت ایران ، این بار موضوع جشنواره ی نامه های باز نیز به این مهم اختصاص یافته است . موضوع این جشنواره : نامه ای به یک رزمنده نحوه ی شرکت در جشنواره وبلاگنویسان عزیز ، با نوشتن نامه ای به یک سرباز دفاع مقدس و قرار دادن این نامه در وبلاگ خود می توانید در این مسابقه شرکت نمایید . شما عزیزان میتوانید لینک نامه یا اصل نامه را به ایمیل دبیرخانه مسابقه به این آدرس ارسال نمایید : nameh.baz@gmail.com و یا در قسمت نظرات وبلاگ نامه های باز، لینک نامه ی خود را قرار دهید : http://nameh.persianblog.ir/ همچنین شما میتوانید به صورت پی نوشت از سه نفر دوستان وبلاگی خود دعوت نمایید تا در این مسابقه شرکت نمایند . زمان برگزاری مسابقه از تاریخ ٣١/ شهریور / ١٣٨٩ و تا ١٠/ مهر /١٣٨٩ ادامه خواهد داشت.

گمنام عاشق همت و همه شهدا بالاخص عرفه

ان تنصرالله ینصرکم و یثب اقدامکم...باسلام عمو خسته نباشی و درمونده نباشی نوکرتم عمو جواب همه مطلب دارم میدم عمو جان زیبا وکلی واقعت دارد عجیب وجالب است بدون تعارف لذت بردم وصبر استقامت شما برام الهام شد بلد نیستم چه بگم عمو بیسوادم منظورم باید بفهمی ازملاقتی شما لذت بردم دریافتم باید راه باباجون شما وهمه شهدا ادامه بدم دعا کن خیلی سخته واسلام

گمنام عاشق همت و همه شهدا بالاخص عرفه

http://www.ahestan.ir/?p=5881

مصطفی

حاج امیر سلام خسته نباشید هیچ کدوم از عکسها و کلیژها و مداحی ها باز نشد. خیلی دوست دارم دوکوهه رو داشته باشم و گوش بدم اگه زحمت نیست زحمت بکش برام بفرست. (یا علی)

IM BOY

سلام تبسم شیرین عشق گوشه ای از نگاه خداست ، تنها به نگاه او میسپارمت از وبم دیدن کن و اگر قابل دونستی لینکم کن. اگه امدی ردی از خود بجا گذار تا به رسم ادب بهت سر بزنم. بدرود.